Технологiї для вашого здоров’я
Мультифокальна
 
ІОЛ TECNIS® мультифокальна розроблена, щоб повернути пацієнтам назад зір, який у них був в молодості. TECNIS ® мультифокальна забезпечує пацієнтам високу якість зору на будь-якій відстані і при будь-якому освітленні, навіть в умовах слабкого освітлення. 
Наприклад, в магазині, ви можете прочитати вивіски, цінники і ярлики, і перерахувати здачу, не одягаючи окуляри. Так само добре Ви можете бачити віддалені вивіски, номери автобусів. В цілому вам не доведеться одягати окуляри для виконання ваших повсякденних справ.
Додатковою перевагою мультифокальних лінз TECNIS є можливість виправлення пресбіопії, що забезпечує неперевершені результати операції і максимальну незалежність від окулярів.
З мультифокальною ІОЛ TECNIS:
 
1. Пацієнти прекрасно бачать без окулярів на будь-якій відстані
2. 9 з 10 пацієнтів більше ніколи не користуються окулярами
3. Досягається максимально можливі контрастна чутливість і якість сутінкового зору завдяки           негативним сферичним абераціям лінзи
4. Мінімізована можливість утворення відблисків завдяки унікальній технології виробництва
5. Найвища задоволеність пацієнтів
 
Якщо ви вирішили поставити мультифокальні лінзи, то позбудетесь необхідності постійного використання окулярів, але за рахунок зниження зору в цілому. Навіть з окулярами ця втрата зору може ускладнюватися під впливом зовнішніх факторів, що перешкоджають видимості, таких як дим або ж туман. Крім цього, можуть виникати побічні візуальні ефекти, такі як ореоли або відблиски від джерел світла вночі, які більш імовірні при носінні мультифокальних ІОЛ, ніж монофокальних. Під ореолом маються на увазі кільця світла, які Ви можете помітити при прямому погляді на об'єкт світла, наприклад на вогні зустрічної машини. Відблиски -це розрізнені спалахи світла, які оточують джерело світла.
 

Застереження:

1. Якщо у Вас є хвороби очей (включаючи глаукому), Ваш зір може не покращитися навіть після того, як катаракта буде видалена. У цьому випадку, у Вас не вийде скористатися всіма перевагами мультифокальної ІОЛ. Перед проведенням операції Ваш лікар зобов'язаний перевірити, чи є у Вас захворювання очей. Обов'язково повідомте лікаря про аспекти Вашого здоров'я, які можуть вплинути на проведення операції або на зір, і надайте йому список медичних препаратів, які Ви приймаєте зараз. 
2. Існує ймовірність, що Ваш зір з мультифокальною ІОЛ не покращиться настільки, щоб дозволяти Вам без окулярів виконувати дуже деталізовану роботу. Tecnis ® Мультифокальна ІОЛ створена для ближнього зору на відстані приблизно 25 см.

3. В умовах поганої видимості Ваш зір буде гіршим, ніж був би з монофокальною ІОЛ. За таких умов у Вас можуть виникнути труднощі з розпізнаванням окремих дорожніх знаків і важко помітних об'єктів на дорозі. Тому, Вам необхідно бути особливо обережними при водінні машини, особливо в умовах поганого освітлення.