Технологiї для вашого здоров’я

Интраокулярні лінзи (ІОЛ)

интраокулярные линзы

Завдяки інноваційним технологіям в світі офтальмології, існують внутріочні імплантати - інтраокулярні лінзи (ІОЛ). Така лінза є штучним замінником кришталика ока, має функції заломлення променів світла, і фокусування зображення. ІОЛ - складаються з двох частин - оптичної, яка, являє собою лінзу, виконану з біологічно сумісного, з тканинами людського ока матеріалу, і опорної, яка сприяє надійному закріпленню імплантата.

Види ІОЛ TECNIS ®:

 

  • Mультифокальні ІОЛ – мають декілька оптичних зон, які фокусують на сітківці зображення, що знаходяться на різних дистанціях від ока. Завдяки передовим технологіям, така лінза забезпечує комфортне розглядання об'єкта на будь-якій дистанції. Але дані лінзи підходять не всім пацієнтам. При їх використанні варто очікувати труднощів з нічним баченням.
  • Монофокальні ІОЛ - дозволяють відновити зір на певну відстань, як правило вдаль. Але тим, кому була встановлена така лінза, доводиться при читанні використовувати окуляри.

ІОЛ TECNIS ® - правильний і комфортний вибір лінзи, з урахуванням Ваших індивідуальних особливостей! Вона допоможе повернути Вам першокласні характеристики зору і Вашого комфортного життя! Асферичні ІОЛ TECNIS ® з негативними сферичними абераціями високого ступеня дають гарантію з хорошого і контрастного зору при умовах різної освітленості, навіть у сутінках.

Як зробити правильний вибір?

TECNIS ® Mонофокальні ІОЛ і Мультифокальні ІОЛ пройшли численні дослідження і були створені спеціально для того, щоб замінити природний кришталик ока. У обох лінз є як переваги, так і недоліки. Для того, щоб правильно підібрати ІОЛ, Ви повинні зважити всі фактори, що впливають на якість Вашого життя. Ми рекомендуємо провести таке порівняння разом з Вашим лікарем. Якщо Ваша робота, чи спосіб життя пов'язані з частим водінням машини вночі, тоді TECNIS® мультифокальна ІОЛ швидше за все Вам не підійде. Також, краще обрати Монофокальну ІОЛ, якщо Ви хочете мінімізувати ореоли. Якщо ж Ви вважаєте, що без окулярів життя стане кращим, в такому випадку TECNIS® мультифокальні ІОЛ будуть кращим вибором для Вас. Наприклад, Ви бажаєте добре бачити вдалину, читати газету і також добре розрізняти предмети на середній відстані, і все це без окулярів, в такому випадку TECNIS® мультифокальні ІОЛ для Вас ідеальний вибір. І все ж, перед тим, як зробити остаточний вибір, Вам необхідно зважити всі можливі переваги та недоліки. Незалежно від того, які ІОЛ Ви виберете, ми сподіваємося, що Ви будете задоволені і отримаєте велике задоволення від життя з кращим зором.