Технологiї для вашого здоров’я
 
Торичні лінзи для астигматизму

Досить часто виникають випадки, коли катаракта ускладнена астигматизмом. Астигматизм - захворювання, при якому є нерівномірність кривизни рогівки, що сприяє неправильній силі заломлення світлових променів. Зараз стало можливим одночасне лікування катаракти та корекції рогівкового астигматизму.

 

Спеціально з цією метою створені торичні лінзи для астигматизму. Торичні ІОЛ створені таким чином, що в певних областях торична ІОЛ має більшу заломлювальну силу, що дозволяє зменшити або зовсім позбавити пацієнта від проблеми астигматизму.

 

Торичні лінзи (ІОЛ) Tecnis Лікувати катаракту і при цьому одночасно проводити корекцію рогівкового астигматизму сьогодні стало легко за допомогою торичної асферичною інтраокулярної лінзи торгової марки TECNIS. Дана лінза відмінно підходить саме тим людям, які бажають вилікувати хірургічним способом катаракту і при цьому провести корекцію астигматизму. Як і решта ІОЛ торична ІОЛ Tecnis має негативні сферичні аберації, які знижують позитивні сферичні аберації рогівки, тим самим покращує функціональний зір, відновлює контрастну чутливість, забезпечує безпеку в різних життєвих ситуаціях в умовах зниженої видимості.

Торична ІОЛ TECNIS забезпечує:

1. точну корекцію астигматизму;

2. хороший зір вдалину;

3. поліпшення контрастності, чутливості до світла, а також сприйняття кольорів завдяки оптиці з негативними сферичними абераціями;

4. точність прогнозу результатів оперування; зменшення ризику розвитку вторинної катаракти.

 

Основним фактором, який допомагає провести швидко і якісно корекцію астигматизму прийнято вважати стабільність торичної ІОЛ TECNIS. Було проведено багато досліджень, які показали, що отримані результати імплантації торичної інтраокулярної лінзи торгової марки TECNIS Toric в кілька разів перевищують критерії ANSI (American National Standards Institute - Американський Національний Інститут Стандартів) зміною стабільності для даного виду лінз. Необхідно відзначити, що стандарт ANSIZ80.30-2010 свідчить, що в 94 відсотків випадків, після імплантації  торичної ІОЛ TECNIS в око, спостерігається відхилення осі самої лінзи не більше ніж на п'ять градусів або ж рівне 5, між двома обстеженнями, які проводяться після операції (через місяць, а потім через три).

Оптична синергія

Торична ІОЛ Tecnis - це ідеальне поєднання оптики, матеріалу і дизайну, результат спільної роботи яких призводить до оптичної синергії. Оптична синергія забезпечує відсутність відблисків і ореолів, високу контрастну чутливість, навіть в умовах обмежився освітленості.

Першочерговим завданням ІОЛ Tecnis є відновлення функціонального зору.

Функціональне зір - це наш зір кожен день: здатність бачити чітку ясну картинку протягом усього дня при різних рівнях освітлення, включаючи всі: від прочитання газети - до можливості розпізнати людське обличчя в натовпі, автомобілі на дорозі вдень і вночі.

TECNIS Toric - це в першу чергу, чудовий зір вдалину, хороша корекція астигматизму, а також повністю виправдані очікування результатів клієнтів. За проведеним дослідженням можна зробити висновки і сказати, що в 97% людей кажуть, що вибрали б знову лінзу TECNIS ® Toric IOL