Технологiї для вашого здоров’я
FAQs
 
Чи можна катаракту лікувати за допомогою лазера?
Ні, лазери зазвичай не використовуються в хірургії катаракти. Більшість хірургів використовують ультразвукові коливання для дроблення помутнілого кришталика. Цей процес називається факоемульсифікацією.
Чи можу я розраховувати на швидке відновлення?
На сьогоднішній день процедура проводиться з найменшим розрізом(2-3 мм), щоб прискорити відновлення зору, зменшити травмування, наслідки і обмеження для Вас після операції. Ваш лікар пояснить деталі процедури і відповість на всі питання, що виникнуть у Вас.
Як скоро після операції я зможу бачити?
У деяких випадках пацієнт може чітко бачити відразу ж після проведеної операції. Зазвичай більшість людей чітко бачать уже наступного після операції дня.
Якби я користувався коригувальними окулярами або контактними лінзами до хірургії катаракти, чи можу я очікувати на поліпшення зору після операції?
Сьогодні хірургія катаракти безпечніша, і дає найкращі результати ніж будь-коли раніше. Широкий вибір лінз дає можливість підібрати для імплантації кришталик, щоб максимально скоригувати проблеми із зором.
Які є ризики, пов'язані з процедурою імплантації ІОЛ TECNIS ® ?
Як при будь-якому хірургічному втручанні є ризики. Найбільшим ризиком є інфекція. Згідно статистики — це менше 1% пацієнтів, що успішно лікують інфекцію ліками.