Технологiї для вашого здоров’я
Які є варіанти лікування
 

На ранніх стадіях катаракти Ви можете просто носити сильніші окуляри або контактні лінзи, робити освітлення яскравіше або використовувати лупу. Відблиски можна зменшити, змінивши розташування світильників в будинку або використовувати сонце-захисні окуляри на вулиці. Але головна причина виникнення катаракти — це вік. Катаракта – це незворотні зміни кришталика. 

 

Ні за допомогою очних крапель, ні пігулок, ні вправ для очей, окулярів, голковколювання, лікування народними методами, ні завдяки використанню будь-яких інших не хірургічних методів вилікувати катаракту неможливо. 

 

Єдиним ефективним способом лікування є хірургічне видалення помутнілого кришталика і заміна його на штучний кришталик — інтраокулярну лінзу.

 

Що таке хірургія катаракти?
 

Хірургія катаракти - найпоширеніша операція на сьогоднішній день. Це безпечний і перевірений спосіб лікування. Видалення катаракти виконується в амбулаторних умовах під місцевою анестезією. Ви не відчуєте болю чи дискомфорту. Процедура займе всього лише 15-30 хвилин, після чого немає необхідності залишатися в медичному закладі під наглядом лікаря, і Ви можете відразу повертатися додому. 

 

 

1. Для видалення катаракти, Ваш хірург буде використовувати прилад, що називається факоемульсифікатором. Процедура факоемульсифікації починається з того, що хірург робить дуже малий розріз (2-3 мм), який дає можливість вставити в око ультразвуковий зонд. 

2. Далі за допомогою ультразвуку відбувається дроблення помутнілого кришталика з подальшим відсмоктуванням його частинок через спеціальний отвір в зонді. Інші області ока захищені від впливу ультразвуку за допомогою спеціальних розчинів. Величина мікророзрізу для втручання складає всього 2-3 мм, що сприяє швидкому післяопераційного загоєнню, значно знижується ризик розвитку ускладнень. 

3. Видалення пошкодженого кришталика повністю відновити зір не може, кришталик - необхідний елемент для правильного фокусування зображень. Щоб відновити зір проводять імплантацію штучної інтраокулярної лінзи (ІОЛ). ІОЛ - невелика штучна лінза, спеціально розроблена, щоб забезпечити хороший зір. Завдяки технологічним досягненням, в теперішній час ІОЛ дозволяє Вам отримати більш гострий і якісний зір. 

 

Хірургія катаракти — це більше ніж просто найбільш поширена в світі хірургічна процедура.

ІОЛ TECNIS - це можливість зробити Ваш зір більш гострим, таким як в молодості, і покращити якість Вашого життя.