Технологiї для вашого здоров’я
Матеріал
 

Запатентований гідрофобний акриловий матеріал лінз TECNIS ® з низькими хроматичними абераціями і високою пропускною здатністю оптики пропускає здорове синє світло і має знижену частоту появи відблисків.

 

Немає доказів ефективності блокування синього світла ... є тільки ризики. Синє світло важливе для оптимального нічного зору і циркадних ритмів. Зниження нічного зору відбувається з віком, навіть у здорових очах без катаракти і без проблем із сітківкою.

 

Втрата нічного зору у літніх людей призводить до:

  • Збільшенню ризику падіння, госпіталізації і смерті (40% дорослих у віці більше 65 років падають щороку)
  • Труднощів в управлінні автомобілем вночі
  • Проблем периферійного зору

 

Синє світло забезпечує 35% чутливості нічного зору. 1-компонентні ІОЛ ТЕСNIS забезпечують на 21% більше чутливості нічного зору в порівнянні з ІОЛ, які блокують синє світло. 1-компонентна ІОЛ TECNIC розроблена для забезпечення захисту від ультрафіолетового світла, НЕ блокуючи при цьому передачу корисного синього світла, необхідного для оптимального нічного зору і здорових циркадних ритмів.

 

Значення циркадних ритмів

Циркадні ритми - це нормальна 24-годинна циклічна активність організму, яка впливає на систему сну, настрій, пам'ять, тонус і загальне здоров'я. Було показано, що синє світло підвищує тонус у навіть у сліпих людей. Синє світло допомагає регулювати рівень мелатоніну, який впливає на циркадні ритми.

 

Переваги ІОЛ TECNIC

ІОЛ з УФ-фільтром відновлює корисну дію світла на сітківку, яку було порушено внаслідок вікового потемніння кришталик. Було доведено, що хірургія катаракти з ІОЛ з УФ-фільтром, яка передає синє світло зменшує безсоння і денну сонливість.

 

Матеріал кращої якості зменшує можливість появи відблисків.

Що викликає відблиски? Причини їх виникнення чітко не визначені, однак, є припущення, що це пов'язано зі зміною температури, запаленням, ліпідами і білками передньої камери. Відблиски можуть впливати на якість зору, призводять до втрати контрастної чутливості, зниження гостроти зору і розсіювання світла.

    • ІОЛ Tecnis без відблисків на 40% збільшують контрастну чутливість на високих просторових частотах