Технологiї для вашого здоров’я
Оптика
 

ІОЛ Tecnis - це перша і єдина схвалена FDA (Американське Федеральне управління з нагляду за якістю харчових і лікарських препаратів) технологія оптики, що забезпечує зниження сферичних аберацій для підвищення задоволеності пацієнта.

 

Око людини є неідеальною оптичною системою. Аберації — оптичні дефекти, при яких світлові промені, проходячи оптичну систему ока, відхиляються від потрібної осі і фокусуються не в точці ідеального перетину з сітківкою. Через це зображення на сітківці спотворюється і якість зору знижується.

 

Нульові сферичні аберації для більш контрастного зору

  • Найкраща контрастна чутливість і якість зору спостерігається у віці 19-25 років. У цей час середні сферичні аберації очей дорівнюють нулю.

  • Завдання ІОЛ - звести загальні сферичні аберації до нуля

 

ІОЛ TECNIS мають негативні сферичні аберації, тому середні сферичні аберації очей з ІОЛ TECNIS істотно не відрізняються від нуля. Лінза, яка коригує сферичні аберації до нуля забезпечує на 13% кращу контрастність, ніж лінза, яка коригує сферичні аберації до 0,10 мкм.

Поліпшення оптичних характеристик при низької освітленості

Негативні сферичні аберації ІОЛ, що повністю компенсують аберації рогівки, особливо важливі в умовах низької освітленості. ІОЛ Tecnic демонструють кращу ефективність в умовах низької освітленості, яка може підвищити рівень Вашої безпеки.

Тестування зорових характеристик методом Aviation (на зіниці 5 мм)

Хроматичні аберації ока - розсіювання променів, проявляються в тому, що падаючи на лінзу паралельний пучок світла фокусується не в одній точці: короткохвильові промені збираються ближче до лінзи, ніж промені більшої довжини хвилі. Це призводить до того, що зображення білої точки в будь-якій площині виходить у вигляді кольорової плями. Якщо фокус синіх променів поєднати з сітківкою, зображення точки буде оточено червоним ореолом, і навпаки. Хроматичні аберації залежать від діаметра зіниці ока і збільшуються разом з ним.

 

ІОЛ є головним фактором псевдофакічних хроматичних аберацій. Оскільки більшість псевдофакічних хроматичних аберацій викликано матеріалом оптики, важливо, щоб ІОЛ не викликала хроматичних аберацій. Дослідження показали, що хроматичні аберації ІОЛ можуть негативно впливати на гостроту зору, контрастну чутливість і функціональний зір.

 

Значимість матеріалу лінзи в зменшенні хроматичних аберацій. Кількість хроматичних аберацій, викликаних матеріалом лінзи, виражається числом Аббе. Чим вище число Аббе, тим нижча кількість хроматичних аберацій. ІОЛ TECNIC забезпечує зниження хроматичних аберацій більше, ніж інші лінзи. З числом Аббе 55,  ІОЛ TECNIC забезпечує на 12% кращу частотно-контрастну характеристику в порівнянні з матеріалом AcrySof. Ряд досліджень показали, що одночасна корекція хроматичних і сферичних аберацій дає кращі результати, ніж сума двох окремих корекцій. Недавнє дослідження порівняння зниження сферичних і хроматичних аберацій ІОЛ 1-компонентної TECNIC і AcrySof IQ показали, що 1-компонентна ІОЛ TECNIC забезпечує клінічно значуще поліпшення частотно-контрастних характеристик на 29%.